eldzik - użytkownik BiblioNETki

 • Login: eldzik
 • Miasto: Bielsko-Biała
 • E-Mail: eldaeth@gmail.com
 • W BiblioNETce od: 1 czerwca 2012
 • O sobie:

  Odkąd za pieniądze przeznaczone na zakup obiadu w szkolnej stołówce kupiłam pierwszą książkę, wycieczki do księgarni stały się coraz częstszym rytuałem. Teraz jestem studentką muzykoterapii na katowickiej Akademii Muzycznej i żyję jak student: mało jem. Ale dużo czytam! ;)

  Miłość do literatury odziedziczyłam po ojcu, a pierwsze "dorosłe" książki, jakie pamiętam, to "Oczy Smoka" Kinga oraz cykl "Świat Studni" J. L. Chalkera, czytane pod ławką w podstawówce. Mimo, że - niestety! - czytałam zawsze więcej i częściej niż ogół moich rówieśników, lista książek, które chciałabym poznać, wcale nie maleje - ostatnio na celowniku mam polskie sf i fantasy, czyli m. in. Lema, Zajdla, Dukaja, Grzędowicza i "nie-wiedźminowe" książki Sapkowskiego. Kiedy to przeczytam - nie mam pojęcia, ale może dzięki biblionetce nie zapomnę przynajmniej, że planowałam...
  Lubię, oczywiście, sf i fantasy, ale nie stronię od innych gatunków: zdarza się, że czytam harlequiny (latem) i kryminały (zimą), thrillery, literaturę poświęconą muzyce i jej twórcom, a ostatnio przyglądam się też kulturze słowiańskiej.

Poleca
Ten użytkownik jeszcze nic nie polecił.
Najnowsze czytatki

Brak czytatek do wyświetlenia

Najnowsze wypowiedzi na forum

Brak wypowiedzi do wyświetlenia

Najnowsze recenzje

Brak recenzji do wyświetlenia

Wkład w rozbudowę BiblioNETki
Patronaty Biblionetki
Biblionetka potrzebuje opiekunów
Recenzje

Użytkownicy polecają:

Redakcja poleca: