Dodany: 2006-12-04 17:50|Autor: hankaa

Poznań reaktywacja kameralna


No to stało się. Grono trzech studentek spotkało się w Poznaniu. Krasnal, Natii i ja. Niedzielne, prawie słoneczne popołudnie sprzyjało by z książeczką w rączce spotkać się pod Pręgierzem na Starym Rynku. Przespacerowałyśmy się na ulicę Świętego Marcina do takiej miłej, ciepłej kawiarenki.

Rozmowa ogólnie w większości dotyczyła książek, ulubionych pisarzy. Dziewczyny próbowały przekonać mnie, by chwycić za literaturę fanatazy. Hmm... może w dalekiej niedalekiej przyszłości? Poza tym zahaczyłyśmy o kilka pobocznych tematów kulturalnych i "z życia poznańskiego studenta" :).
Niestety, obiecane piwo nie zostało wypite. Myślę, że zimowe ciepłe powietrze i wiele ziemskich i kosmicznych znaków nam na to nie pozwoliło :D .
Osobiście uważam to spotkanie za udane. Kameralna rozmowa z ludźmi, których praktycznie się nie zna nawet o książkach pozostawia ciepłe i sympatyczne wspomnienia oraz wiele myśli i refleksji do rozpatrzenia na chwile między jedną a drugą książkę. Podejrzewam, że było trudno nam się rozejść, bo ja już też w pewnym momencie chciałam podarować sobie dwie godziny na czekanie na następny pociąg. Jednak na wyczucie walcząc z ostatnimi minutami z żalem pożegnałam się z Natii i Krasnalem, które jeszcze na ulicy rozmawiały o książkach... heh...

Mówię tym, co nie mogli przybyć: żałujcie!

(c)Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie bez zgody autora zabronione.

Wyświetleń: 4686
Dodaj komentarz
Przeczytaj komentarze
ilość komentarzy: 9
Użytkownik: Pat'Olog 2006-12-04 18:00 napisał(a):
Odpowiedź na: No to stało się. Grono tr... | hankaa
"Kawiarenki.. nananna.... Kawiarenki.. nananan..." takie prowincjonalne wielkomiejskie najlepsze na spotkania towarzyskie :) Do tego gorąca owocowa herbata i książka :D Mrrr
Użytkownik: Czajka 2006-12-05 04:53 napisał(a):
Odpowiedź na: No to stało się. Grono tr... | hankaa
Fajnie!
Hm, wszędzie pręgierze na rynkach. :-)
Użytkownik: Natii 2006-12-12 17:39 napisał(a):
Odpowiedź na: No to stało się. Grono tr... | hankaa
Haniu, rozumiem, że zdążyłaś na pociąg? :-) Potwierdzam, spotkanie udane i w ogóle wspaniałe. Te dwa zdjęcia prześlę Glivinettiemu, jak tylko przeniosę je na komputer. Do zobaczenia w takim razie na następnym spotkaniu - mam nadzieję. :-)
Użytkownik: hankaa 2006-12-12 17:42 napisał(a):
Odpowiedź na: Haniu, rozumiem, że zdąży... | Natii
Witam! :)

Tak, zdążyłam... co prawda biletu już nie zdążyłam kupić ale jechałam przepełnionym pospiesznym :) Dobrze, że to tylko 30 km :D
Użytkownik: Nemesis15 2007-01-21 09:45 napisał(a):
Odpowiedź na: No to stało się. Grono tr... | hankaa
Mam do ciebie pytanie, widziałaś gdzieś Marię Dorę? Nie ma jej nigdzie, zapadła się jak pod ziemię. Wszystkie komentarze zniknęły, czytatnik, recenzje, wszystko!
Użytkownik: Chilly 2007-01-21 10:04 napisał(a):
Odpowiedź na: Mam do ciebie pytanie, wi... | Nemesis15
http://tnij.org/rld
Użytkownik: Krzysztof 2007-01-21 10:06 napisał(a):
Odpowiedź na: Mam do ciebie pytanie, wi... | Nemesis15
Kilka dni temu zauważyłem u siebie wycięte komentarze, puste miejsca, a po moich odpowiedziach zorientowałem się, że pisała tam Maria. Doszły mnie słuchy o jakichś poważnych sprzeczkach między nią a innymi bilionetkowiczami, w rezultacie których Maria "wypisała" się z Biblionetki.
Mało ją znałem, ot, ledwie kilka razy zamieniliśmy parę słów, ale jej odejście poruszyło mną. Nas wszystkich tutaj łączy pasja do książek, a okazuje się, że do tej pasji dodajemy, zupełnie niepotrzebnie, jakieś prywatne animozje. Żal atmosfery, żal Marii.
Użytkownik: misiak297 2007-01-21 10:38 napisał(a):
Odpowiedź na: Kilka dni temu zauważyłem... | Krzysztof
Popieram Cię! Odejście Marii sprawiło mi dużą przykrość, bo bardzo lubiłem nasze dyskusje.
Użytkownik: hankaa 2007-01-21 17:16 napisał(a):
Odpowiedź na: Mam do ciebie pytanie, wi... | Nemesis15
Pozostała część Ci odpowiedziała. Nie ma już jej wśród nas i mam małą prośbę. Nie poruszajmy tego tematu. Lubliłam Marie Dorę, jest mi przykro, ale na forum powracanie do tego tematu już jest mile nie widziane:'(.
Pozdrawiam
Patronaty Biblionetki
Biblionetka potrzebuje opiekunów
Recenzje

Użytkownicy polecają:

Redakcja poleca: