Dodany: 2009-06-27 20:30|Autor: karolinka86

Opinie o twórczości


Co sądzicie o twórczości Ewy Ostrowskiej? Co polecacie, a co się Wam nie podobało?
Ja na tą autorkę trafiłam za sprawą biblionetki. Na razie czytałam "Długą lekcję", "Bociany zawsze wracają do gniazd" oraz "Co słychać za tymi drzwiami". Uważam, że są to dobre książki, takie naprawdę życiowe. Aczkolwiek pisane dość haotycznie.
Wyświetleń: 3611
Dodaj komentarz
Przeczytaj komentarze
ilość komentarzy: 3
Użytkownik: mirejlle 2010-07-22 17:25 napisał(a):
Odpowiedź na: Co sądzicie o twórczości ... | karolinka86
Przeczytałam mnóstwo jej książek. Najbardziej podobały mi się z kryminalnych "Pamiętaj o róży", z młodzieżowych "długa lekcja", a z obyczajowych "Owoc żywota twego". Ambitny i trudny w odbiorze kawałek literatury, wszystkim polecam, czasem się trzeba zdystansować, zobaczyć w całej krasie, ile w nas niedoskonałości, coś w końcu musi na nas oddziaływać. Skoro pozwalamy wpływać na siebie reklamom, telewizji i muzyce - pozwólmy i książkom, zwłaszcza takim.
Użytkownik: Panterka 2014-10-07 20:50 napisał(a):
Odpowiedź na: Co sądzicie o twórczości ... | karolinka86
"Bociany" chyba są moją ulubioną książką Ostrowskiej. Natomiast bardzo się rozczarowałam jej najnowszymi pozycjami - "Kamuflażem", "Grą ze śmiercią w tle"...
Użytkownik: koczowniczka 2016-06-29 23:40 napisał(a):
Odpowiedź na: Co sądzicie o twórczości ... | karolinka86
„Bociany zawsze wracają do gniazd”, „Ptaki na niebie”, „Zabić ptaka”, „Śniła się sowa” – jak często w tytułach jej książek pojawiały się ptaki!
Patronaty Biblionetki
Biblionetka potrzebuje opiekunów
Recenzje

Użytkownicy polecają:

Redakcja poleca: