nyorai - użytkownik BiblioNETki

 • Login: nyorai
 • W BiblioNETce od: 4 maja 2007
 • O sobie:

  Właściwie od dzieciństwa dużo czytałam (do dzisiaj jestem zapisana do kilku bibliotek) - na studiach miałam prawie 4-letnią przerwę w czytaniu książek niezwiązanych z nauką, ale niedługo potem pożyczone od koleżanki kolejne tomy Świata Dysku Pratchetta przywróciły mnie do świata aktywnych czytelników.
  Nie zawsze praca pozwala na zatopienie się w lekturze na długie godziny, ale dzień bez książki to dla mnie dzień stracony, więc chociażby między jednym zadaniem a drugim staram się podarować sobie odrobinę przyjemności z książką w ręku.

  Ulubione gatunki? Czytam praktycznie wszystko, chociaż ostatnio, żeby oderwać się trochę od nieco dziwnego języka ustaw i rozporządzeń i zapomnieć o rzędach cyfr, relaksuję się przy Mankellu, Marininie, Deaverze i pokrewnych. Ważne miejsce na mojej półce zajmuje literatura japońska - aukcje internetowe i antykwariaty przekopałam wszerz i wzdłuż w poszukiwaniu powieści Abe Kobo, Kenzaburo Oe, Natsume Soseki czy Kawabaty Yasunari.

Poleca
Ten użytkownik jeszcze nic nie polecił.
Najnowsze czytatki

Brak czytatek do wyświetlenia

Najnowsze wypowiedzi na forum

Jeffery Deaver

Autor: nyorai Dodany 2008-04-02 11:28

U Deavera podoba mi się dbałość o szczegóły, to, co ktoś już tu wspomniał, dogłębne badanie dziedziny, o której Deaver pisze, aczkolwiek czasami, dla takiego laika w kwestii uzbrojenia, hakerki czy maszyn latających jak ja, zbytnia drobiazgowość może być męcząca. ;) Na razie przeczytałam "Tańczącego trumniarza", "Błękitną pustkę", "Modlitwę o sen" i "Panieński grób" i z chęcią sięgnę po następne pozycje. Pr...

Zobacz całą dyskusję

Czy termin trzymania książki jest za krótki?

Autor: nyorai Dodany 2008-02-23 11:08

Do szkolnej biblioteki już nie zaglądam, bo edukację mam dawno za sobą, do miejskiej natomiast jak najbardziej - limit książek - 3 szt., czas przetrzymywania - 1 miesiąc. Przy czym to duże miasto i sporo filii, więc jak mam ochotę na więcej książek, to po prostu wypożyczam z kilku miejsc - wbrew pozorom nie są tak bardzo od siebie oddalone, więc to nie problem. Tym sposobem teraz mam wypożyczone 9 książek i to jest tak w sam raz na miesiąc dla os...

Zobacz całą dyskusję

Książki z biblioteki

Autor: nyorai Dodany 2007-12-21 18:23

Rzuciłam się na dział "kryminał/sensacja": A. Marinina - "Złowroga pętla" M. Grimes - "Hotel Paradise" A. Marinina - "Śmierć i trochę miłości" A. Marinina - "Męskie gry" M. Pearl - "Cień Poego" J-C. Izzo - "Total Cheops"

Zobacz całą dyskusję
Najnowsze recenzje

Brak recenzji do wyświetlenia

Wkład w rozbudowę BiblioNETki
Legenda
 • - książka oceniona przez Ciebie - najedź na ikonę przy książce aby zobaczyć ocenę
 • - do książki dodano opisy lub recenzje
 • - książka dostępna w naszej księgarni
 • - książka dostępna u innych użytkowników (wymiana, kupno)
 • - książka znajduje się w Twoim schowku
Patronaty Biblionetki
Biblionetka potrzebuje opiekunów
Recenzje

Użytkownicy polecają:

Redakcja poleca: